FAQ

Delikatne wibracje / oscylacje, niesłyszalne, niewidoczne i niewyczuwalne.
Jeśli zęby są wolne od kamienia nazębnego i dziąseł oraz nie są zaczerwienione / opuchnięte, należy je czyścić mniej więcej raz lub dwa razy w tygodniu. Na kamień nazębny / opuchnięte dziąsła tak często, jak to możliwe, bez stresu. Nie ma żadnych szkodliwych skutków ubocznych!
Nie. Ultradźwięki generowane przez CleanyTeeth for Dogs nie są porównywalne z „twardymi” USG używanymi przez dentystów i weterynarzy. Od ponad 20 lat na ludziach stosowano różne wersje tej technologii.
Wszyscy miłośnicy kotów, pracujemy nad tym. W tej chwili główki szczoteczki są dziś za duże. Przeprojektujemy głowy i będziemy informować wszystkich. Możemy zasugerować zapisanie się do naszego biuletynu e-mail, abyśmy mogli później skontaktować się z Tobą. Dotyczy główki szczoteczki dla kotów. Nasi inżynierowie mówią nam, że możemy przyciąć główkę szczoteczki, tj. Przyciąć / zmniejszyć wysokość włosia o 40 - 50%. Skrócenie włosia nie zmniejszy drgań ultradźwiękowych. Możesz wymienić główki szczoteczki, które są dostarczane z systemem CleanyTeeth, na główki „kotów”.
Gwarancja wynosi dwa lata. Istnieje możliwość wykupienia trzeciego roku gwarancji.
Jeden pies prawdopodobnie spożyje 3 tuby rocznie. Na główkę szczoteczki należy nałożyć około pół cala pasty do zębów. Każda tuba ma 2,54 fl. uncji lub 75 ml. Żywotność nieotwartej tuby wynosi przynajmniej kilka miesięcy, podczas gdy nieotwarte tubki można bezpiecznie używać do 2,5 - 3 lat.
Fabryka znajduje się w Niemczech (Schwarzwald) w odległości 250 kilometrów od Frankfurtu.
Absolutnie nie. W żadnej z naszych past do zębów ani produktów kosmetycznych nie używamy plastiku, mikroplastiku ani mikroplastiku. Nie używamy też żadnych składników ściernych.
Tak, będzie działać z innymi markami past do zębów. Wyniki każdego z nich mogą się różnić.
W przypadku niektórych / większości past do zębów najbardziej aktywnym składnikiem są cząsteczki ścierne. Nasza pasta do zębów nie zawiera cząstek ściernych. W przypadku typowej szczoteczki do zębów, niezależnie od tego, czy chodzi o szczoteczkę soniczną, czy szczoteczkę manualną, rezultatem jest szorowanie / pocieranie zębów i dziąseł, stąd cząsteczki ścierne są niezbędne. Z drugiej strony, dzięki CleanyTeeth for Dogs generowane są fale ultradźwiękowe / oscylacje, które wydmuchują / niszczą zarazki i bakterie, a także małe cząsteczki jedzenia. Nasza pasta do zębów wytwarza nanopęcherzyki, które pomagają w niszczeniu zarazków i bakterii. Ponadto fale ultradźwiękowe przenikają przez niektóre warstwy dziąseł, szkodząc zarazkom i bakteriom. Podobne formy technologii są stosowane na ludziach od ponad 20 lat. Udowodniono, że jest bezpieczny i skuteczny.
Każdą główkę szczoteczki można użyć + - 30 razy. Główkę szczoteczki należy wymienić, gdy włosie zacznie się strzępić i wyginać. Jaka jest szacowana żywotność produktu (rękojeść wielokrotnego ładowania)?
Szacowana żywotność produktu to + 5 lat.
Zalecamy pojedynczą główkę szczoteczki dla psa o wadze 18 funtów / (8,2 kg).
W przypadku 2 psów musisz zdecydować, ile „uchwytów” kupić. Zalecamy mycie zębów dwa razy lub może raz w tygodniu, aby móc zmieniać głowicę. Jednak niektórzy ludzie wolą kupić dwa urządzenia / uchwyty.
Wymiana główek szczoteczki jest łatwa. W dziale "CZYSZCZENIE ZĘBÓW" / "Jak czyścić zęby psa" znajduje się filmik pokazujący jak to zrobić
NEWSLETTER